Α.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - 2007

Βασικό Μενού

Αρχική σελίδα

Ο Σύλλογος μας

Διοικητικό Συμβούλιο

Οι εγκαταστάσεις μας

Οι αθλητές μας

Πως μπορείτε να εγγραφείτε

Επικοινωνία

ΦΟΡΟΥΜ

Μετρητής Επισκεπτών

 

 

AΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007 

A/A

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ

ΤΟΠΟΣ

Ι  Α  Ν  Ο  Υ  Α  Ρ  Ι  Ο  Σ 

1

Σ/Κ 20-21/01

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ.,  Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  Α/Γ/Ε/Ν

  Ο.Α.Κ.Α.

Φ  Ε  Β  Ρ  Ο  Υ  Α  Ρ  Ι  Ο  Σ

 

 

 

 

2

Σ/Κ 10-11/02

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ., Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

  Ο.Α.Κ.Α.

 3

Σ/Κ 17-18/02

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ. , Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

  Ο.Α.Κ.Α.

4

Σ/Κ 24-25/02

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

  Ο.Α.Κ.Α.

Μ  Α  Ρ  Τ  Ι  Ο  Σ

5

Σ/Κ 03-04/03

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Κ.Χ. 18μ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CADET

  Ο.Α.Κ.Α.

6

Σ/Κ 17-18/03

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

ΔΕΚΕΛΕΙΑ

7

Σ/K 31/03-01/04

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ.  Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

ΔΕΚΕΛΕΙΑ

Α  Π  Ρ  Ι  Λ  Ι   Ο  Σ

8

Σ/Κ 14-15/04

ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΕΛΕΥΣΙΝΑ

9

Σ/Κ 28/04

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΕΛΕΥΣΙΝΑ

10

30/4-05/05

EMAU GRAND PRIX/ARCHERY WORLD CUP 

ΙΤΑΛΙΑ

Μ  Α  Ι  Ο  Σ

11

Σ/Κ 13-14/05

ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ

12

16 - 20/05

EUROPEAN JUNIOR CUP (1st leg)

   ΚΥΠΡΟΣ

13

29/05 - 02/06

EMAU GRAND PRIX/ARCHERY WORLD CUP

   TOYΡKIA

Ι  Ο  Υ  Ν  Ι  Ο  Σ

14

Σ/Κ 02-03/06

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΔΕΚΕΛΕΙΑ

15

Σ/Κ 16-17/06

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2Χ70μ. Α'& Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΤΡΑ

16

Σ/Κ 22/07

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2Χ70μ. Α'& Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 ΔΕΚΕΛΕΙΑ

17

26 - 30/06

XI EUROPEAN OUTDOOR JUNIOR ARCHERY CHAMPIONSHIP

 ΠΟΡΤ/ΛΙΑ

Ι  Ο  Υ  Λ  Ι  Ο  Σ

18

07-15/07

44th WORLD OUTDOOR TARGET ARCHERY CHAMPIONSHIP

 ΓΕΡΜΑΝΙΑ

19

18-22/07

EUROPEAN JUNIOR CUP (2nd leg)

ΟΥΚΡΑΝΙΑ

Σ  Ε  Π  Τ  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

20

22/09

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ.  Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

  ΔΕΚΕΛΕΙΑ

Ο  Κ  Τ  Ω  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

21

Σ/Κ 06-07/10

ΑΓΩΝΑΣ 2x70  ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΔΕΚΕΛΕΙΑ

Ν  Ο  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

22

Σ/Κ 10-11/11

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ.,  Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  Α/Γ/Ε/Ν

ΕΛΕΥΣΙΝΑ

Δ  Ε  Κ  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ

23

Σ/Κ 17-18/11

ΑΓΩΝΑΣ ΚΕΝΤΡΟΥ  Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ.Χ. 18μ.   Α/Γ/Ε/Ν

Ο.Α.Κ.Α.

24

Σ/Κ 08-09/12

ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ  Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 18μ. Κ. Χ. Α/Γ/Ε/Ν

 ΛΑΜΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δ Ι Ε Θ Ν Ε Ι Σ - Δ Ι Α Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ι Κ Ο Ι  Α Γ Ω Ν Ε Σ

1

28/01/2007

  Αγώνας κλειστού χώρου (Α.Ο. Απόλλων)

Ο.Α.Κ.Α.

2

  27/09-01/10/2007

Διακρατική Συμφωνία Ελλάδος - Κύπρου

Κύπρος

3

  13/10/2007

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ 2007

Γ.Σ. Εθνικός

4 8/12/2007

Α.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Ο.Α.Κ.Α.

5 9/12/2007

Α.Ο. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Ο.Α.Κ.Α.

 

    

Best View with 1024x768 screen and IE 5.0 ^  © Copyright 2006 Protathlites Glyfada, contact: webmaster@fila.gr

    Αποτελέσματα

     Διοργανώσεις

    Τεχνικά θέματα

     Βιβλιογραφία

     Χρήσιμα Links

     Φωτογραφίες

 'Αρθρα & επιστημονικές εργασίες